...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj App Electronic coverseat with bidet function, 21 Functions+Remote Control White Glossy Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
App Electronic coverseat with bidet function, 21 Functions+Remote Control White

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: FL7035R FLAMINIA

App Electronic coverseat with bidet function, 21 Functions+Remote Control White Glossy

0 vlerësime

Ulëse për guacë me 21 funksione elektronike dhe me telekomandë, me cilësi të lartë italiane.

Koleksioni App përbëhet nga:

1 ngjyrë (White)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,485.00 zbritje -6% 1,403.10

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

White

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

APP

SASIA

1,00

SANITARI

Guaca

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping