My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Erogatore Bidet Jet for Una WC Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Erogatore Bidet Jet for Una WC

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: UNA2561 FLAMINIA

Erogatore Bidet Jet for Una WC

0 vlerësime

Gyp për pastrim e përshtatshme për guacat e koleksionit Una, me cilësi të lartë italiane.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

128.00 zbritje -5% 121.60

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 3.2 cm
LLOJI

Sanitari

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

FLAMINIA EXTRAS

SANITARI

Aksesoret

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping