Sale!
SKU: BN218 FLAMINIA

Bonola Wall hung single-hole bidet with overflow White

Bide me montim në mur, me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Bonola përbëhet nga:

6 ngjyra (White / Black / Milky white / Graphite / Argilla / Lava grey)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

399.00 zbritje -10% 359.10

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 31 × 54 × 27 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

White

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

BONOLA

SASIA

1,00

SANITARI

Guaca

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping