My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Touch and Steam 90 9kW. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Touch and Steam 90 9kW

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: HACMTS0022 EFFEGIBI

Touch and Steam 90 9kW

0 vlerësime

Gjenerues i avullit Touch&Steam 90 me fuqi 9kW. Dizajni përbëhet nga një panel xhami të përforcuar me kontrollë digjitale. Kompletohet me kromoterapi dhe aromaterapi. Made in Italy

 

Koleksioni Touch&Steam përbëhet nga:

4 versione (Touch&Steam 30 / Touch&Steam 45 / Touch&Steam 60 / Touch&Steam 90)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

12,466.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 23 × 3.7 × 165 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

TOUCH AND STEAM

SASIA

1,00

SANITARI

Hammame

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping