My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Counterbox for Touch and Steam 40x10x173h Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Counterbox for Touch and Steam 40x10x173h

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: CH90000110 EFFEGIBI

Counterbox for Touch and Steam 40x10x173h

0 vlerësime

Kuti me montim të brendshëm në mur për gjeneruesit e avullit Touch&Steam 30, Touch&Steam 45, Touch&Steam 60 dhe Touch&Steam 90. Made in Italy.

 

Koleksioni Touch&Steam përbëhet nga:

4 versione (Touch&Steam 30 / Touch&Steam 45 / Touch&Steam 60 / Touch&Steam 90)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

500.25

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 40 × 10 × 173 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

TOUCH AND STEAM

SASIA

1,00

SANITARI

Hammame

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping