My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Touch and Steam 60 6kW Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Touch and Steam 60 6kW

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: HACMTS0018 EFFEGIBI

Touch and Steam 60 6kW

0 vlerësime

Gjenerues i avullit Touch&Steam 60 me fuqi 6.5kW. Dizajni përbëhet nga një panel xhami të përforcuar me kontrollë digjitale. Kompletohet me kromoterapi dhe aromaterapi. Made in Italy

Koleksioni Touch and Steam përbëhet nga:

4 versione (Touch&Steam 30 / Touch&Steam 45 / Touch&Steam 60 / Touch&Steam 90)

Pajisja plotësuese për këtë produkt CH90000110

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

11,971.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP
Dimensions 23 × 3.7 × 165 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

TOUCH AND STEAM

SASIA

1,00

SANITARI

Hammame

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping