My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Monowash Wall column-basin 40 cm Carbone. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Monowash Wall column-basin 40 cm Carbone

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: MW40P/CARBONE FLAMINIA

Monowash Wall column-basin 40 cm Carbone

Lavaman me mbështetje në mur, Made in Italy.

Koleksioni Monowash përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Black / Milky white / Carbone / Lava grey / Argilla / Nuvola / Fango / Rosso Rubens / Petrolio)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

2,497.00 zbritje -10% 2,247.30

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 40 × 40 × 85 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Carbone

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

MONOWASH

SANITARI

Lavamane

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping