My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Monoroll Wall column-basin 44 cm without overflow, without tap ledge Carbone Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Monoroll Wall column-basin 44 cm without overflow, without tap ledge Carbone

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: MR44P/CARBONE FLAMINIA

Monoroll Wall column-basin 44 cm without overflow, without tap ledge Carbone

0 vlerësime

Lavaman me montim në dysheme, Made in Italy.

Koleksioni Roll përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Black / Milky white / Carbone / Lava grey / Argilla / Nuvola / Fango / Rosso Rubens / Petrolio)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

2,423.00 zbritje -10% 2,180.70

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 44 × 44 × 85 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Carbone

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

ROLL

SANITARI

Lavamane

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping