My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Bonola Countertop basin 60 cm Carbone. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Bonola Countertop basin 60 cm Carbone

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: BN60A/CARBONE FLAMINIA

Bonola Countertop basin 60 cm Carbone

0 vlerësime

Lavaman banaku, me cilësi të lartë italiane.

Koleksioni Bonola përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Black / Milky white / Carbone / Lava grey / Fango / Argilla / Nuvola / Petrolio / Rosso Rubens)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

463.00 zbritje -10% 416.70

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 62 × 48 × 16.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Carbone

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

BONOLA

SANITARI

Lavamane

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping