My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Roll Countertop basin 44 cm without overflow, without tap ledge Carbone. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Roll Countertop basin 44 cm without overflow, without tap ledge Carbone

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: RL44L/CARBONE FLAMINIA

Roll Countertop basin 44 cm without overflow, without tap ledge Carbone

Lavaman banaku, Made in Italy.

Koleksioni Roll përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Black / Milky white / Carbone / Lava grey / Argilla / Nuvola / Fango / Rosso Rubens / Petrolio)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

587.00 zbritje -10% 528.30

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 44 × 44 × 17 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Carbone

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

ROLL

SANITARI

Lavamane

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping