My Cart

Your cart is empty.

SKU: 58234/713 GESSI

Inciso+ Thermostatic Mixer with two-way diverter 713 Antique Brass

Mikser me montim në mur dhe devijues me dy kahje, Made in Italy.

 

Koleksioni Inciso+ përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat  / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 09269/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,013.00 zbritje -5% 964.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 14 × 9 × 21 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Antique Brass

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

INCISO+

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping