...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Inciso Five-hole Bath Mixer with diverter and handshower 713 Antique Brass Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Inciso+ Five-hole Bath Mixer with diverter and handshower 713 Antique Brass

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 58140/713 GESSI

Inciso Five-hole Bath Mixer with diverter and handshower 713 Antique Brass

0 vlerësime

Mikser vaske me pesë vrima, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

 

Koleksioni Inciso+ përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat  / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

2,535.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
Dimensions 450 × 244 × 222 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Antique Brass

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

INCISO+

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping