My Cart

Your cart is empty.

SKU: 58040/713 GESSI

Inciso- Five-hole Bath Mixer with diverter and handshower 713 Antique Brass

Mikser vaske me pesë vrima, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

 

Koleksioni Inciso- përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

2,228.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 49.1 × 23.7 × 22.2 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Antique Brass

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

INCISO-

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping