Sale!
SKU: BN50A/BLACK FLAMINIA

Bonola Basin 50 cm – countertop or suitable for pedestal Black

Lavaman i përshtatshëm për banak ose piedestal, Made in Italy.

 

Koleksioni Bonola përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Black / Milky white / Graphite / Lava grey / Fango / Argilla / Nuvola / Petrolio / Rosso Rubens)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

450.00 zbritje -10% 405.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 50 × 15.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

BONOLA

SASIA

1,00

SANITARI

Lavamane

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping