Sale!
SKU: RL56S/BLACK FLAMINIA

Roll Semi-inset basin 56 cm without overflow, without tap ledge Black

Lavaman pjesërisht i futur në banak me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Roll përbëhet nga:

11 ngjyra (White / Black / Milky white / Graphite / Antracite / Lava grey / Argilla / Nuvola / Fango / Rosso Rubens / Petrolio)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

654.00 zbritje -10% 588.60

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 56 × 42 × 17 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

ROLL

SASIA

1,00

SANITARI

Lavamane

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping