Sale!
SKU: BN46A FLAMINIA

Bonola Basin 46 cm – countertop or suitable for pedestal White

Lavaman banaku me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Bonola përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Black / Milky white / Graphite / Lava grey / Fango / Argilla / Nuvola / Petrolio / Rosso Rubens)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

260.00 zbritje -10% 234.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 46 × 16.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

White

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

BONOLA

SASIA

1,00

SANITARI

Lavamane

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping