SKU: FG50A/WHITE FLAMINIA

Flag Countertop basin without tap ledge 50cm White Glossy

Lavaman banaku me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Flag përbëhet nga:

14 ngjyra (White / Black / Milky white / Graphite / Antracite / Lava grey / Fango / Argilla / Nuvola / Petrolio / Rosso Rubens / Bicolor / Gold / Platinium)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

250.00 zbritje -10% 225.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 50 × 36 × 14 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

White

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

FLAG

SANITARI

Lavamane

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping