Sale!
SKU: RL44L FLAMINIA

Roll Countertop basin 44 cm without overflow, without tap ledge White

Lavaman banaku me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Roll përbëhet nga:

11 ngjyra (White / Black / Milky white / Graphite / Antracite / Lava grey / Argilla / Nuvola / Fango / Rosso Rubens / Petrolio)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

379.00 zbritje -10% 341.10

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

1 COP në stok.
COP
Dimensions 44 × 44 × 17 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

White

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

ROLL

SASIA

1,00

SANITARI

Lavamane

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping