My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Aquasteam 45 4.5kW Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Aquasteam 45 4.5kW

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: HACMAS0008 EFFEGIBI

Aquasteam 45 4.5kW

0 vlerësime

Gjenerues i avullit Aquasteam 45 me fuqi 4.5kW. Dizajni përbëhet nga një panel i lakuar xhami me kontrollë digjitale, duke përfshirë një burim uji dhe tasin për pastrim.

 

Koleksioni Aquasteam përbëhet nga:

2 versione (Aquasteam 30 / Aquasteam 45)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

7,440.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP
Dimensions 25 × 3.7 × 57 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

AQUASTEAM

SASIA

1,00

SANITARI

Hammame

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping