My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj App Back to wall single-hole bidet with overflow, without tap hole Carbone. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
App Back to wall single-hole bidet with overflow, without tap hole Carbone

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: AP217/CARBONE FLAMINIA

App Back to wall single-hole bidet with overflow, without tap hole Carbone

Bide me montim në dysheme, me kualitet të lartë italian.

Koleksioni App përbëhet nga:

7 ngjyra (White / Black / Milky white / Carbone / Lava grey / Fango / Argilla)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

527.00 zbritje -10% 474.30

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 36 × 52 × 43 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Carbone

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

APP

SANITARI

Guaca

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping