My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Bonola Wall hung single-hole bidet with overflow Carbone. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Bonola Wall hung single-hole bidet with overflow Carbone

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: BN218/CARBONE FLAMINIA

Bonola Wall hung single-hole bidet with overflow Carbone

Bide me montim në mur, me cilësi të lartë italiane.

Koleksioni Bonola përbëhet nga:

6 ngjyra (White / Black / Milky white / Carbone / Argilla / Lava grey)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

618.00 zbritje -10% 556.20

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 31 × 54 × 27 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Carbone

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

BONOLA

SANITARI

Guaca

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping