My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Nile Soft-closing thermosetting wrapping seat and cover Carbone Matte Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Nile Soft-closing thermosetting wrapping seat and cover Carbone

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: NLCW03/CARBONE FLAMINIA

Nile Soft-closing thermosetting wrapping seat and cover Carbone Matte

0 vlerësime

Ulëse me mbyllje të butë për guacën NL118 dhe NL118G, Made in Italy.

Koleksioni Nile përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Black / Milky white / CarboneLava grey)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

309.00 zbritje -10% 278.10

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 35 × 48 × 4.2 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Carbone

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

NILE

SANITARI

Guaca

Origin

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping