My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Nile Wall hung WC with goclean system Carbone Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Nile Wall hung WC with goclean system Carbone

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: NL118G/CARBONE FLAMINIA

Nile Wall hung WC with goclean system Carbone

0 vlerësime

Guacë me montim në mur, me kualitet të lartë italian.

 

Koleksioni Nile përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Black / Milky white / CarboneLava grey)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Ky produkt plotësohet me kapakun NLCW03.

Gypi i pastrimit është pajisje opsionale ERWCB.

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

674.00 zbritje -10% 606.60

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 35 × 54 × 23.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Carbone

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

NILE

SANITARI

Guaca

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping