...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Tuscany Pienza Matte 9mm 20.3 x 40.6 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Tuscany Pienza Matte 9mm 20.3 x 40.6

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J87532 RONDINE

Tuscany Pienza Matte 9mm 20.3 x 40.6

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, banjo, hapësira komerciale, qëndrim ditor dhe kënde intime.

Koleksioni Tuscan përbëhet nga:

6 ngjyra (Burnello / Capraia / Certaldo / Chianti / Elba / Montalcino / Pianosa / Pienza / San Giminiano / San miniato / Vernaccia Strong)

2 dimensione (20.3 x 40.6 / 40.6 x 40.6)

1 trashësi (9mm)

1 strukturë (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

36.50 zbritje -15% 31.03

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 9 × 20.3 × 40.6 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,07

KOLEKSIONI

TUSCAN

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping