My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Tuscany Capraia Matte 9mm 40.6 x 40.6 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Tuscany Capraia Matte 9mm 40.6 x 40.6

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J88095 RONDINE

Tuscany Capraia Matte 9mm 40.6 x 40.6

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, banjo, hapësira komerciale, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Tuscan përbëhet nga:

6 ngjyra (Burnello / Capraia / Certaldo / Chianti / Elba / Montalcino / Pianosa / Pienza / San Giminiano / San miniato / Vernaccia Strong)

2 dimensione (20.3 x 40.6 / 40.6 x 40.6)

1 trashësi (9mm)

1 strukturë (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

26.50 zbritje -20% 21.20

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 40.6 × 40.6 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Guri

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

0,99

KOLEKSIONI

TUSCAN

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping