My Cart

Your cart is empty.

11 Produkte

Tuscany, pllaka dyshemeje terrakote që përshtaten në traditën më të konsoliduar italiane, u frymëzua nga rigjenerimi i një dyshemeje antike të një rezidence të Firences nga vitet 1400

Duke u përshtatur në mënyrë të përsosur si në stilin klasik ashtu edhe në atë bashkëkohor, falë strukturës tradicionale "cotto" të kombinuar me ngjyra moderne dhe të modës.
Duke u përshtatur në mënyrë të përsosur si në stilin klasik ashtu edhe në atë bashkëkohor, falë strukturës tradicionale "cotto" të kombinuar me ngjyra moderne dhe të modës.

Pllakat 20.3×40.6 dhe pllaka të reja me madhësi 40.6×40.6 cm arrijnë të interpretojnë shijen e një gjithnjë e më të gjerë audienca. Ideale edhe për ata që duan të rikrijojnë një atmosferë të hollë si vendi për hapësirat e tyre tregtare, pa hequr dorë qartë nga praktika dhe komoditeti i gres porcelanit, prodhohet në dy struktura të ndryshme: njëra më e butë dhe më e lehtë për ambientet e brendshme dhe tjetra më i ashpër dhe i thellë për jashtë.

 

Ngjyrat për pjesën e jashtme (Brunello, Chianti e Vernaccia) kanë një hije më të madhe dhe ngjyrime më intensive, të cilat i japin produktit një pamje të konsumuar, tipike e ekspozimit ndaj motit. Kjo ju lejon të vendosni të njëjtat ngjyra të përdorura brenda, duke ruajtur një vazhdimësi të përsosur të ngjyrave, ose të luani me krijimtarinë duke lindur kontraste të këndshme që sjellin karakter në të gjithë shtëpinë.

Tuscany Catalogue
Download
Test Method
Reference Value
Declared Value
Download
Rondine Declaration of Performance
Download
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj TUSCAN Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Tuscany cover 2

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Filterat

Hapësira:
--

Ngjyra:
--

Struktura:
--

Dimensioni:
--

Efekti:
--

Hapësirat

Ngjyrat

  • Hiri
  • Krem
  • Kafe

Struktura

Efekti

Dimensioni

Çmimi

26.50 €
26.50 €
Filtrimi

Hapësirat

Ngjyrat

  • Hiri
  • Krem
  • Kafe

Struktura

Dimensioni

Efekti

Çmimi

26.50 €
26.50 €
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping