My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Studios Cloud Matte 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Studios Cloud Matte 10mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 758036 CASADOLCECASA

Studios Cloud Matte 10mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, mure, dysheme, banjo, kuzhinë, enterier, eksterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Studios përbëhet nga:

5 ngjyra (Chalk / Cloud / Concreate / Sand / Rubber)

6 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

2 struktura (mat vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

51.00 zbritje -15% 43.35

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 10 × 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

STUDIOS

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping