My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Reves de Rex Rose Glossy 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30333

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 775000 REX

Reves de Rex Rose Glossy 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, dysheme, enterier, qëndrim ditor, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Reves de Rex përbëhet nga:

6 ngjyra (Bleu / Noisette / Choco / Perle / Jade / Rose)

6 dimensione (160×320 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 60×120 )

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

79.00 zbritje -15% 67.15

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 1 × 6 × 12 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo

NGJYRA

Rosso Rubens

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,44

KOLEKSIONI

REVES DE REX

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping