Sale!
SKU: 755697 REX

Planches de Rex Noisette Choco 10mm 26.5 x 180

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, dysheme, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Planches de Rex përbëhet nga:

5 ngjyra (Perle / Amande / Miel / Noisette/ Choco)

5 dekore (Perle / Amande / Miel / Noisette/ Choco)

7 dimensione (80×80 / 26.5×180 / 22.5×90 / 20×180 / 20×120 / 15×120 / 15×90)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

61.50 zbritje -15% 52.28

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 26.5 × 180 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

PLANCHES DE REX

SASIA

1,43

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping