My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Selection Oak Amber Oak Matte 10mm 26.5 x 180 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Selection Oak Amber Oak Matte 10mm 26.5 x 180

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 737650 REX

Selection Oak Amber Oak Matte 10mm 26.5 x 180

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Selection Oak përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Gray / Cream / Amber / Brown)

7 dimensione (26.5×180 / 20×180 / 40×120 / 20×120 / 15×120 / 22.5×90 / 15×90)

2 trashësi (10mm / 20mm)

2 struktura (matvrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

68.50 zbritje -15% 58.23

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 26.5 × 180 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

SELECTION OAK

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping