...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj New York White Grip R11 9.5mm 6 x 25 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
New York White Grip R11 9.5mm 6 x 25

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J85677 RONDINE

New York White Grip R11 9.5mm 6 x 25

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, hapësira komerciale, fasada dhe kënde intime.

Koleksioni Le Lacche përbëhet nga:

4 ngjyra (Almond / Black / Grey / White)

1 dimension (6×25)

1 trashësi (9.5mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

46.50 zbritje -15% 39.53

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 9.5 × 6 × 25 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Tulla

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

SASIA

0,58

KOLEKSIONI

NEW YORK

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping