SKU: J85676 RONDINE

New York Black Grip R11 9.5mm 6 x 25

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, hapësira komerciale, fasada dhe kënde intime.

 

Koleksioni Le Lacche përbëhet nga:

4 ngjyra (Almond / Black / Grey / White)

1 dimension (6×25)

1 trashësi (9.5mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

39.00 zbritje -20% 31.20

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 6 × 25 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Tulla

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

SASIA

0,58

KOLEKSIONI

NEW YORK

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping