My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj London Fog Grip R11 9.5mm 6 x 25 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
London Fog Grip R11 9.5mm 6 x 25

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J85881 RONDINE

London Fog Grip R11 9.5mm 6 x 25

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, hapësira komerciale, fasada dhe kënde intime.

 

Koleksioni London përbëhet nga:

6 ngjyra (Beige / Multicolor / Sunset / Brown / Fog / Charcoal)

3 dimension (6×25 / 13×25 / 30.5×60.5)

1 trashësi (9.5mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

48.50 zbritje -20% 38.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 6 × 25 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Tulla

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

SASIA

0,58

KOLEKSIONI

LONDON

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping