...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Tribeca Grey Grip R11 9.5mm 6 x 25 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
29101

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J85883 RONDINE

Tribeca Grey Grip R11 9.5mm 6 x 25

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, enterier, fasada dhe kënde intime.

Koleksioni Tribeca përbëhet nga:

6 ngjyra (Grey / Mud / Multicolor / Old red / Sand / White)

1 dimension (6×25)

1 trashësi (9.5mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

51.00 zbritje -15% 43.35

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 9.5 × 6 × 25 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Tulla

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

SASIA

0,58

KOLEKSIONI

TRIBECA

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping