SKU: J88171 RONDINE

Le Lacche Bruno Glossy 8mm 6.1 x 37

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, hapësira komerciale, fasada dhe kënde intime.

 

Koleksioni Le Lacche përbëhet nga:

12 ngjyra (Bianco / Bruno / Cielo / Cobalto / Crema / Curcuma / Ecru / Ghiaccio / Grigio / Sabbia / Salvia / Tortora)

1 dimension (6.1×37)

1 trashësi (8mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

36.00 zbritje -20% 28.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 6 × 25 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Tulla

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,08

KOLEKSIONI

LE LACCHE

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping