...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Le Lacche Cobalto Glossy 8mm 6.1 x 37 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Le Lacche Cobalto Glossy 8mm 6.1 x 37

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J88358 RONDINE

Le Lacche Cobalto Glossy 8mm 6.1 x 37

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, hapësira komerciale, fasada dhe kënde intime.

Koleksioni Le Lacche përbëhet nga:

12 ngjyra (Bianco / Bruno / Cielo / Cobalto / Crema / Curcuma / Ecru / Ghiaccio / Grigio / Sabbia / Salvia / Tortora)

1 dimension (6.1×37)

1 trashësi (8mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

43.00 zbritje -15% 36.55

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 8 × 6.1 × 37 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Tulla

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,08

KOLEKSIONI

LE LACCHE

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping