My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Inciso Handshower Set 187 Aged Bronze Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Inciso Handshower Set 187 Aged Bronze

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 58123/187 GESSI

Inciso Handshower Set 187 Aged Bronze

0 vlerësime

Set dushi i përbërë nga dushi i dorës, mbajtësja e dushit të dorës dhe dalja e ujit. Made in Italy.

 

Koleksioni Inciso Shower përbëhet nga:

8 ngjyra (Chrome / Aged Bronze / Gold PVD / Black XL / Black Metal Brushed PVD / Copper Brushed PVD / Antique Brass /Brushed Brass PVD)

3 struktura (mat / gjysëmshkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

606.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP
Dimensions 6.5 × 8.4 × 27.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Aged Bronze

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

INCISO SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping