My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj H30 Gel 25kg Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
H30 Gel 25kg

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 60050 KERAKOLL

H30 Gel 25kg

0 vlerësime

Ngjitës elastik i çertifikuar, për bashkim me rezistencë të lartë të pllakave të qeramikës, pllakave të granitit, pllakave të qelqit, pllakave të holla dhe gurëve natyralë, ideal për GreenBuilding.

I përshtatshëm për:

-Substratet e mbyllura

-Deformim të lartë

-Pllaka të mëdha.

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

0.70 zbritje -10% 0.63

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

KG
LLOJI

Llaqe

NGJYRA

Bardhe

NJESIA

KG

SASIA

25,00

KOLEKSIONI

H30

SANITARI

Ngjitesa

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping