...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj H20 Eco Bianco-White 25kg Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
3682

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 60043 KERAKOLL

H20 Eco Bianco-White 25kg

0 vlerësime

Ngjitës i çertifikuar për bashkim me rezistencë të lartë të pllakave të qeramikës, pllakave të granitit dhe gurëve natyralë të fortë, ideal për GreenBuilding.

I përshtatshëm për:

-Zonat me lagështi

-Rrëshqitje vertikale zero

-Punueshmëri të zgjatur.

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

0.58 zbritje -10% 0.52

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

800 kg në stok.
kg
Weight 1 kg
LLOJI

Llaqe

NGJYRA

Bardhe

NJESIA

kg

KOLEKSIONI

H20

SASIA

25,00

SANITARI

Ngjitesa

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping