...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Gessi 316 Two-way Shower Mixer,diverter,outlet,handshower 239 Steel brushed Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Gessi 316 Two-way Shower Mixer,diverter,outlet,handshower 239 Steel brushed

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 54038/239 GESSI

Gessi 316 Two-way Shower Mixer,diverter,outlet,handshower 239 Steel brushed

0 vlerësime

Mikser me montim në mur, me dy kahje, dush të dorës dhe dalje të ujit. Made in Italy.

Koleksioni 316 Bath Shower përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 54139/239

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

716.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
Dimensions 265 × 101 × 284 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Steel brushed

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

GESSI316 EXTRAS

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping