My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Gessi 316 Three-hole bath mixer with diverter, handshower 239 Steel brushed. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Gessi 316 Three-hole bath mixer with diverter, handshower 239 Steel brushed

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 54043/239 GESSI

Gessi 316 Three-hole bath mixer with diverter, handshower 239 Steel brushed

Mikser vaske me tri vrima, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

 

Koleksioni 316 Bath&Shower përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

829.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 35 × 10.6 × 19.9 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Steel brushed

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

316 BATH SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping