My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Gessi 316 Free-standing Bath Mixer with handshower 239 Steel brushed Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Gessi 316 Free-standing Bath Mixer with handshower 239 Steel brushed

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 54028/239 GESSI

Gessi 316 Free-standing Bath Mixer with handshower 239 Steel brushed

0 vlerësime

Rubinetë vaske me qëndrim të lirë dhe me dush të dorës. Made in Italy.

Koleksioni 316 Bath&Shower përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 46189/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,448.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP
Dimensions 14.5 × 30.3 × 103.3 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Steel brushed

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

GESSI316 EXTRAS

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping