...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Counterbox for Easysteam/Aquasteam 37x10x54h Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Counterbox for Easysteam/Aquasteam 37x10x54h

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: CH90000173 EFFEGIBI

Counterbox for Easysteam/Aquasteam 37x10x54h

0 vlerësime

Kuti me montim të brendshëm në mur për gjeneruesit e avullit Aquasteam 30 me fuqi 3kW dhe Aquasteam 45 me fuqi 4.5kW.

 

Koleksioni Aquasteam përbëhet nga:

2 versione (Aquasteam 30 / Aquasteam 45)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

362.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
Dimensions 370 × 100 × 540 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

AQUASTEAM

SASIA

1,00

SANITARI

Hammame

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping