...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Cono Freestanding washbasin, with holes for taps and fittings 521 Cristalplant Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Cono Freestanding washbasin, with holes for taps and fittings 521 Cristalplant

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 45907/521 GESSI

Cono Freestanding washbasin, with holes for taps and fittings 521 Cristalplant

0 vlerësime

Lavaman me qëndrim të lire dhe me montim në dysheme, me vrima për rubinetë. Made in Italy.

 

Koleksioni Cono përbëhet nga:

13 ngjyra (Chrome / Cristalplant / White Europe Ceramic / White CN / Black XL / Black Metal Brushed / Gold / Brushed Gold / Copper Brushed / Antique Brass / Warm Bronze Brushed / White / Black)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

3,912.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
Dimensions 546 × 546 × 900 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Cristalplant

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

CONO

SASIA

1,00

SANITARI

Lavamane

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping