My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Cono Freestanding washbasin, no holes for taps and fittings 521 Cristalplant Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
18584

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 45915/521 GESSI

Cono Freestanding washbasin, no holes for taps and fittings 521 Cristalplant

0 vlerësime

Lavaman me qëndrim të lire dhe me montim në dysheme, pa vrima për rubinetë. Made in Italy.

 

Koleksioni Cono përbëhet nga:

13 ngjyra (Chrome / Cristalplant / White Europe Ceramic / White CN / Black XL / Black Metal Brushed / Gold / Brushed Gold / Copper Brushed / Antique Brass / Warm Bronze Brushed / White / Black)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

3,549.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 54.6 × 54.6 × 90 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Cristalplant

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

CONO

SANITARI

Lavamane

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping