...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Cono Counter washbasin, with overflow waste 521 Cristalplant Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Cono Counter washbasin, with overflow waste 521 Cristalplant

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 45905/521 GESSI

Cono Counter washbasin, with overflow waste 521 Cristalplant

0 vlerësime

Lavaman me montim në banak dhe me vrimë të tejmbushjës, Made in Italy.

 

Koleksioni Cono përbëhet nga:

13 ngjyra (Chrome / Cristalplant / White Europe Ceramic / White CN / Black XL / Black Metal Brushed / Gold / Brushed Gold / Copper Brushed / Antique Brass / Warm Bronze Brushed / White / Black)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,494.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1 cop në stok.
cop
Dimensions 739 × 495 × 177 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Cristalplant

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

CONO

SASIA

1,00

SANITARI

Lavamane

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping