...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Bonola Shelf from 80 to 250 x 46 x h 10 cm suitable for Bonola 46 basin White Glossy Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Bonola Shelf from 80 to 250 x 46 x h 10 cm suitable for Bonola 46 basin White

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: F6BN FLAMINIA

Bonola Shelf from 80 to 250 x 46 x h 10 cm suitable for Bonola 46 basin White Glossy

0 vlerësime

Banak i përshtatshëm për lavamanin Bonola 46cm, 50cm dhe 60cm, Made in Italy.

Koleksioni Bonola përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Black / Milky white / Carbone / Lava grey / Fango / Argilla / Nuvola / Petrolio / Rosso Rubens)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

833.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

cop
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

White

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

FLAMINIA EXTRAS

SASIA

1,00

SANITARI

Banak

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping