My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Bonola Shelf from 80 to 250 x 46 x h 10 cm suitable for Bonola 46 basin Carbone. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Bonola Shelf from 80 to 250 x 46 x h 10 cm suitable for Bonola 46 basin Carbone

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: F6BN/CARBONE FLAMINIA

Bonola Shelf from 80 to 250 x 46 x h 10 cm suitable for Bonola 46 basin Carbone

0 vlerësime

Banak i përshtatshëm për lavamanin Bonola 46cm, 50cm dhe 60cm, Made in Italy.

Koleksioni Bonola përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Black / Milky white / Carbone / Lava grey / Fango / Argilla / Nuvola / Petrolio / Rosso Rubens)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

757.00 zbritje -10% 681.30

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Carbone

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

FLAMINIA EXTRAS

SANITARI

Banak

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping