...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Balmoral Sand Glossy 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Balmoral Sand Glossy 10mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 20582 BALDOCER

Balmoral Sand Glossy 10mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, dhomë gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Balmoral përbëhet nga:

8 ngjyra (Sand / Silver / Taupe / Earth / Grey / Moon / Brown / Dark)

6 dimensione (80×160 / 80×80 / 40×120 / 60×60 / 40×80 / 30×90)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

25.00 zbritje -15% 21.25

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

2.32 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

BALMORAL

SASIA

1,08

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping