...
My Cart

Your cart is empty.

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Onyx and More Golden Blend Glossy 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Onyx and More Golden Blend Glossy 10mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 765485 CASADOLCECASA

Onyx and More Golden Blend Glossy 10mm 60 x 60

1 vlerësim

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, shtrim, veshje dhe kënde intime.

Koleksioni Onyx and More përbëhet nga:

3 ngjyra (White / Golden / Silver)

secila në variantat Onyx / Blend / Porphyry

9 dimensione (160×320160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (satin / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

(0 customer reviews)

63.00 zbritje -15% 53.55

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

0.18 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,08

KOLEKSIONI

ONYX AND MORE

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping